Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI, а саме: збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем Магазину, з метою надання мені товарів і послуг і підвищення зручностей для їх отримання, включаючи, але не обмежуючись:

  • інформування про деталі мого замовлення,
  • забезпечення процедури нарахування, обліку і використання персональної знижки,
  • ідентифікацією учасника в програмі лояльності,
  • здійснення доставки,
  • прийому платежів,
  • надання сервісних послуг,
  • розповсюдження інформаційних і рекламних повідомлень (будь-якими засобами зв’язку, включаючи SMS, електронну пошту, телефон і мобільні пристрої),
  • отримання зворотного зв’язку.

Я надав свої персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, телефон, адресу електронної пошти, ім’я користувача в соціальних мережах) добровільно шляхом внесення їх при реєстрації на сайті або його піддоменах, або при оформленні замовлення чи послуги за телефонами, вказаними на сайті.

Я підтверджую, що надані персональні дані є достовірними.

Я повідомлений про те, що у випадку недостовірності наданих персональних даних адміністрація залишає за собою право припинити обслуговування за посередництва сайту vibronicafestival.com і його піддоменів.

Я згоден, що мої персональні дані будуть оброблятися без обмеження строку будь-якими законними способами, відповідними меті обробки персональних даних (в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів).

Я згоден з тим, що не вважається порушенням передача моїх персональних даних у відповідності до вимог законодавства України.

Я повідомлений, що Магазин використовує технологію “cookies”, збирає інформацію про ір-адресу, браузер (або іншу програму), пристрій, дату і мої дії під час моїх відвідувань сайту ethno-drum-fest.drumspace.com.ua. Дана інформація не є персональними даними.

Дана згода може бути відкликана мною в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу Продавця (на адресу електронної пошти Продавця fest@drumspace.com.ua ), що автоматично припиняє мою участь в програмах знижок і програмах лояльності, а також звільняє Продавця від виконання зобов’язань по наданню мені товарів і послуг.